Atina Sandalye
Atina Sandalye
Atina Sandalye
Atina Sandalye
Atina Sandalye
Atina Sandalye

Atina Sandalye (SANDALYE.053)

Fiyat : ₺6.200,00(KDV Dahil)

Atina Sandalye Boyutları

 

Ölçüler: 58x69 cm
Yükseklik: 91 cm
Oturma Yüksekliği: 40 cm

Atina Sandalye Özellikleri

 

Malzeme: Kayın Ağacı

İskelet Rengi: Ceviz

Kumaş Rengi: Krem

Paket İçeriği: 1 Adet Atina Sandalye

 

Kullanım: Atina sandalyenin katlanabilme özelliği mevcuttur. Kullanımı basit geçişli kol sistemi sayesinde de 2 ayrı sırt pozisyonunda kullanmanız mümkündür. Yağmur ve kardan korunmalıdır. İdeal kullanım alanı kapalı balkonlar ve korunaklı kış bahçeleridir. Temizlik için nemli bir bez kullanılmalıdır. Kumaş; silinebilir özellikte olmasının yanı sıra su itici özelliğe sahiptir.

 

 

Genel Özellikler

 

Kurulum: Ürün için montaj gerekmemektedir. Kurulumu yapılmış halde paketlenerek teslim edilir.

Nakliye & Kargo: İstanbul içi teslimatlar, kendi sevkiyat ekibimiz ile gerçekleştirilir. İstanbul dışı bölgelere ise şehirler arası lojistik firmaları aracılığı ile teslimat yapılmaktadır.

Teslimat Süresi: 21 Gün

Garanti Süresi: 2 Yıl
 

Sipariş oluşturmadan önce lütfen ölçülerinizi kontrol ediniz. Yerleştirilecek alanın en-boy ölçülerini belirleyip ideal kullanım için bırakılması gerekli ara mesafeleri de dikkate alarak ürün veya ürünlerin kaplayacağı alanları belirleyiniz. Bu konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

NOT: Farklı ölçülerde sipariş vermek veya iskelet ve minder renginde değişiklik yapmak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR